Firma Usługowo-Handlowa Mateusz Dzieciuch zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie wynajmu samochodów. 

W ofercie posiadamy szeroki wybór samochodów dostępnych na stoku autoryzowanego dealera jak również odpowiadamy na indywidualne zapotrzebowania naszych klientów. Nie sprzedajemy określonych marek samochodowych a specjalizujemy się dopasowaniu ofert do potrzeb klientów. 

Wynajem długoterminowy obejmuje wypożyczenie samochodu na okres od 1 do 36 miesięcy. Jest to oferta skierowana głównie do firm, jednak zapraszamy również klientów indywidualnych, którzy potrzebują samochodu na dłuższy okres. 

 

Nie wiesz jaką formę
finansowania wybrać?

Leasing, kredyt a może wynajem?
Dowiedz się więcej o formach finansowania Twojego pojazdu oferowanego przez MTD.

LEASING


Leasing to najpopularniejsza forma finansowania nowego samochodu, ponieważ mogą z niej skorzystać zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorcy.

Samochód w leasingu jest udostępniany na określony okres czasu, według warunków zawartych w umowie. Po zakończeniu leasingowania możesz wykupić auto, lub wymienić na nowszy model.

KREDYT
 

W sytuacji, w której chcesz mieć samochód na własność najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt bankowy, najczęściej samochodowy.

Bank udziela finansowania celowego, co oznacza, że zaciągnięte pieniądze mogą być przeznaczone tylko i wyłącznie na zakup konkretnego auta wskazanego we wniosku kredytowym.

WYNAJEM
 

Z usługi wynajmu długoterminowego pojazdów mogą skorzystać zarówno firmy, które okresowo wymieniają floty samochodowe, jak i osoby prywatne, które z kolei cenią sobie wysoką jakość i komfort podróży.

Jeżeli możesz sobie pozwolić na wyższą kwotę miesięcznej raty abonamentu, to to rozwiązanie będzie właśnie dla Ciebie!

POŻYCZKA

Pożyczka leasingowa różni się od kredytu tym, że udzielana jest przez firmę leasingową, a nie bank i przeznaczona jest tylko na sfinansowanie środków trwałych. Czas trwania pożyczki nie jest ściśle określony, zależy tylko ustaleń zawartych w umowie.

Sprawdź dla kogo jest ta forma finansowania i w jakich przypadkach jest najbardziej opłacalna!.

DLACZEGO MTD?


 • Firma działająca od kilku lat w branży motoryzacyjnej. 
 • Specjalizujemy się w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert cenowych i rozwiązań motoryzacyjnych. Ideanych i dostosowanych do potrzeb każdego klienta.
 • Realizujemy zamówienia indywidualne jak i zbiorcze.


   

  WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI

   
  W związku z rozwojem Firmy MTD, jesteśmy zainteresowani podjęciem dlugofoalowej współpracy z Autoryzowanymi Dealerami Samochodowymi z całego kraju. 


  Planujesz wynajem krótko lub długoterminowy samochodu? Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

  Samochody dopasowane do Ciebie, na miarę Twoich potrzeb.